Doprava a platba

A) PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST GLS

- Platba převodem na účet - Kč 160

- Dobírka -  Kč 150

Cenu za zboží + poštovné a balné uhradí kupující při dodání přepravní službě GLS . Výše doběrečného činí + Kč 150,-

Zákazník je povinen uhradit objednané zboží do 5 dnů od objednání.

Po uplynutí této doby může být Vaše objednávka stornována a zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

UPOZORNĚNÍ : U zboží na objednávku - Volte prosím VŽDY platbu převodem na účet - Nelze zboží zaslat na dobírku, zboží je objednáváno až po připsání platby !

Zákazník je povinen zboží zaslané na dobírku převzít. V případě, že kupující bezdůvodně odmítne převzít zboží doručované na dobírku, nebo v případě,  že si kupující zásilku, která byla uložena u doručovatele, nevyzvedne, je kupující povinen uhradit dodavateli poštovné. Dodavatel je dále oprávněn zveřejnit takovou skutečnost na internetových stránkách informujících o nespolehlivých zákaznících (http://www.nespolehlivizakaznici.eu) a popř.jiných obdobných portálech. A takto nespolehlivým nakupujícím nebude umožněn již nákup na www. Dany-fashion.cz

B) OSOBNÍ ODBĚR

- Platba pouze převodem - ZDARMA

Objednané zboží je možné vyzvednout na adrese provozovatele.
Termín předání zboží je nutné dohodnout předem na emailu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu  722 749 435

C) ZAHRANIČÍ

- Platba převodem na účet - Přeprava GLS - Kč 330

Při nákupu nad Kč 12.000,-  - Poštovné ZDARMA - přeprava pouze GLS - pouze v rámci ČR - Netýká se to zahraničních zásilek. Do zahraničí zboží na dobírku NEZASÍLÁME, pouze platba předem!

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

Přihlášení

Info

Odkazy

ZDROJ.cz - katalog odkazů Katalog odkazů Inzerce, bazar, prodej a nabídka, byty, auta, elektro, mobily

Anketa

Jakou možnost platby upřednostňujete?